Hebu Medical GmbH

HEBUmedical GmbH jako czołowy producent wyrobów medycznych tworzy innowacyjne produkty dla profesjonalistów. W ciągu dziesięcioleci współpracy z różnego rodzaju lekarzami specjalistami i naukowcami opracowywane i testowane były i są nowoczesne rozwiązania w zakresie narzędzi chirurgicznych, których celem było dobre samopoczucie i możliwie szybki powrót do zdrowia pacjentów.

Siedziba firmy Hebu Medical znajduje się w Tuttlingen – znanym, światowym centrum produkcyjnym sprzętu medycznego. Od początku swej działalności firma prowadzi badania, rozwój, wzornictwo i produkcję w tym wyjątkowym regionie.

Produkujemy i przechowywamy ponad 10.000 różnych produktów na ponad 4000 m2

Wielokrotnie nagradzany architektonicznie budynek firmy reprezentuje naszą nowoczesną kulturę korporacyjną, a także nasze innowacyjne działania w połączeniu z tradycyjnym rzemiosłem. Pomieszczenia stwarzają najlepsze warunki dla wydajnej pracy zespołowej i zmotywowanych pracowników. Magazyn oparty na SAP i wyjątkowej technologii umożliwia szybką dostawę ponad 10 000 różnych produktów. Z naszej lokalizacji w Tuttlingen dostarczamy produkty na cały świat.

Hebu Medical Gmbh – przedstawienie firmy i procesu produkcyjnego

Dobrze wyszkoleni pracownicy to nasza baza do spełniania wymagań jakościowych.

Są oni najważniejszą częścią naszej produkcji są dobrze wyszkoleni pracownicy zaraz obok wysokiej jakości surowców. Szkolenia wewnętrzne wykwalifikowanej kadry są stale rozwijane. Umożliwiamy wielu naszym stażystom po odbyciu praktyk różnego rodzaju kierunki kariery zawodowej i w ten sposób wiążemy dobrze wyszkolonych profesjonalistów z naszą firmą. Dzięki temu zapewniamy niezmienną jakość na kolejne lata. Aby móc sprostać najtrudniejszym wymaganiom jakościowym stawianym technice medycznej produkujemy wyłącznie w Europie.

Najnowocześniejsze maszyny z naciskiem na ekologię i ekonomię.

Wiedza i kunszt naszych pracowników uzupełniają nasz proces produkcyjny o najwyższą jakość. Optymalne przepływy pracy i innowacyjne metody produkcji zapewniają rynkowy stosunek ceny do wydajności. Stały proces odnawiania sprawia, że nasz park maszynowy jest zawsze nowoczesny pod względem technicznym ze szczególnym uwzględnieniem ekologii i ekonomii. Jesteśmy bardzo świadomi naszego środowiska i zdrowia naszych pracowników. Odzysk ciepła wykorzystujemy do obniżenia zapotrzebowania na energię cieplną. Ponadto używamy maszyny do recyklingu odpadów produkcyjnych, aby zmniejszyć zużycie oleju i surowców.