Hebu Medical Polska

Jesteśmy firmą handlową skupiającą się na sprzęcie medycznym wykorzystywanym na blokach operacyjnych, oddziałach szpitalnych, poradniach i w gabinetach zabiegowych.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się dostarczaniem do jednostek publicznych i prywatnych sprzętu medycznego od ponad 40 lat. Z firmą Hebu Medical GmbH – wiodącym producentem narzędzi chirurgicznych współpracujemy od 2007 roku a od 2012 posiadamy wyłączności na terenie Polski.

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i wprowadzonych procedurach w firmie nasi klienci mogą skupić się na swojej pracy a nie problemach w niej wynikających.

Dzięki wprowadzonym procesom i procedurom w naszej firmie klienci zawsze mogą liczyć na ten sam wysoki poziom jakości naszych usług i towarów.

Każda osoba w naszej firmie posiada zestaw unikalny cech i kompetencji, które pozwalają tworzyć nam zgrany zespół, który nie boi się żadnego wyzwania.

Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio do osób zarządzających blokami operacyjnymi, oddziałami szpitalnymi i poradniami oraz gabinetami zabiegowymi w jednostkach prywatnych i publicznych w całym kraju.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie produktów jak najwyższej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom z nich korzystającym jak i pacjentom.

Pomimo procesów i procedur korporacyjnych wprowadzonych w naszej firmie nadal uważamy się za mały i elastyczny zespół profesjonalistów skupiający się na naszych klientach.